W

Skoda'nın küresel bölümü, bu hafta başlarında açıklanan 'Dinamik + paketi' olarak adlandırılan yeni Sportline varyantına benzer şekilde, denizaşırı Octavia ürün yelpazesine yeni bir seçenek paketi ekledi.

Sportline, belirli güç aktarma organları ile kullanılabilen bağımsız bir değişken olarak konumlandırıldığı zaman, Dynamic + paketi "çoğu motor versiyonu" için bir eklentidir ve Avustralya'da hafifçe yenilenen Octavia Sport için ne geldiğinin oldukça açık bir göstergesidir ...

Önemli değişiklikler arasında iki adet isteğe bağlı 18 inçlik seçenek ile birlikte iki standart 17 inçlik alaşım jant tasarımı ile birlikte ızgara, gövde kiti, arka spoyler (geri tepme) ve ayna kapakları için siyah vurgular yer alıyor.

 

Burada resimde gördüğünüz seçenekler, Sportline ile paylaşılan 17 inçlik 'Trius' siyah alaşımları (vagonda gösterilen) ve 18 inçlik 'Vega' tasarımıdır.

 

İçeride, Dynamic + paketi spor koltuklar, siyah bir tavan döşemesi, alaşımlı spor pedallar ve spor deri direksiyon simidi ekliyor - ilgili basın bülteninde herhangi bir fotoğraf yok, ancak bu yeni iç mekan özellikleriyle uyumlu görünüyor Sportline.

Avustralya

Sportline’ın Avrupa pazarı için bu haftanın başlarında açıklanmasının ardından, Skoda’nın yerel iletişim patronu Paul Pottinger, Avustralya’da sunulan Octavia Sport varyantının bu yıl içinde Sportline ve Dynamic + paketinde sunulanlara benzer değişiklikler alacağını doğruladı.

 

“ Hafta 19, 2019 itibariyle, Octavia Sport girişini hazırladık, böylece 18 inçlik“ Vega ”fırçalanmış alaşım jantlar, siyah ön spoyler, difüzör ve ızgara çerçevesi, siyah tavan döşemesi ve yeni koltuk döşemesi olacak” dedim.

 

Octavia Sport'un geri çekilmesi, yol ücretlerinden 33.390 $ ' dan başlayarak, fiyat değişikliği yapılmayacak