W
2019 Skoda Superb modeli için Passat GTE'den ödünç alınan hibrit sistemin 1.5 litrelik TSI motor kullanması bekleniyor. Üstelik elektrikli menzil de 50 km'den 70 km'ye çıkarılacak. İşte 2019 Superb
Volkswagen Grubu’nun en önemli markalarından biri olan Skoda, amiral gemisi modeli Skoda Superb’i 2019 yılı için makyajlamaya hazırlanıyor. İç ve dış yüzünde bazı güncellemeler yapılması beklenen 2019 Skoda Superb ile gelen en büyük yenilik ise hibrit teknolojisi olacak.

Diğer makyaj operasyonları gibi ön ve arka yüzünde küçük değişiklikler yapılması beklenen 2019 Skoda Superb’in kabin tarafında da Volkswagen Grubu’nun yeni bilgi eğlence sistemiyle donatılacağı düşünülüyor. Bunların yanı sıra var olan motor yelpazesinde de küçük iyileştirmeler yapılacak.

Kaputun altındaki değişikliklere gelecek olursak, 2019 Skoda Superb’in şimdiki 1.4 TSI motordan kurtulup Volkswagen Grubu’nun silindir deaktivasyon özelliğine sahip yeni 1.5 litrelik TSI ACT motoruna geçiş yapması bekleniyor. Daha da önemlisi, yeni Superb’in kaputu altında Passat GTE’den ödünç alınan plug-in hybrid sistem bulunacak.